Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Оголошення

Відбудуться збори щодо розміщення сміттєвих контейнерів біля будинку 99а

Дата створення: 16:11 06.03.2019

Від частини мешканців будинку 99а, що на вулиці Незалежності у місті Рожище 25 лютого 2019 року надійшла заява до керівника КП Дільниці благоустрою Рожищенської міської ради Юрія Міщука з проханням встановити сміттєві контейнери біля їх будинку.

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії з питань кадрової роботи

Дата створення: 08:36 31.08.2018

Виконавчий комітет Рожищенської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії з питань кадрової роботи.

Борцям за волю та незалежність України

Дата створення: 15:54 25.04.2017

Шановні рожищани, представляємо вам ескізні пропозиції пам’ятника Героям Небесної сотні та всім тим, хто віддав життя за рідну батьківщину.Нагадаємо, що ще восени Рожищенська міська рада розпочала облаштовувати сквер «Борцям за волю та незалежність України», який має розміститися на пагорбі навпроти площі Незалежності. Саме в центрі скверу стоятиме меморіал і яким він буде залежить від кожного з нас. Вашій увазі представленні ескізні пропозиції, так би мовити, три ідеї меморіалів: у вигляді «каплиці», плити та сокола, який рветься у височінь. Це не остаточний варіант і можна внести зміни, чи доповнити деталями. Для того щоб врахувати думку всіх рожищан, пропонується вам внести свої пропозиції та надіслати їх нам на електронну пошту: m_rada@i.ua