Вітаю працівників Рожищенського ПЖКГ та КП «Дільниця благоустрою» зі святом!

  • 393

18 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Щиро вітаю вас, працівники Рожищенського ПЖКГ та КП «Дільниця благоустрою», з професійним святом! 

Цього дня ми маємо змогу подякувати всім вам – людям, які надають комунальні та побутові послуги, без яких неможливе цивілізоване життя. Ви невтомно працюєте для того, щоб у домівках кожного рожищанина була вода і тепло, були освітленими і прибраними вулиці, двори та під’їзди.

Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини великою мірою залежить від надійності надання послуг, тобто від вашої працелюбності та відповідальності.

Для міської влади створення комфортних умов для життя рожищан нині є пріоритетним завданням. І я вірю, що спільними зусиллями нам вдасться подолати всі проблеми, пов’язані з облаштуванням побуту, підняти рівень житлово-комунальних та побутових послуг. Символічно, що ваше свято припадає саме на пору весни і розквіту.

Тож цього, хоч і морозного, але весняного дня від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради та усієї рожищенської громади бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.

Нехай щедрою до вас буде доля, а життєві негаразди завжди обминають. Будьте щасливі!

Зі щирою повагою, Рожищенський міський голова В’ячеслав Поліщук