700 гривень – на бродячу собаку: у місті вдруге відловлювали безпритульних псів

  • 544

У місті Рожище вдруге відловлювали собак, які бігали вулицями міста.

На замовлення Рожищенської міської ради у середу, 10 квітня, працівники ГО «Порятунок чотирилапих» вдруге проводили вилов безпритульних собак, які бігали вулицями міста.

У результаті працівникам організації вдалося виловити 15 тварин. Серед них – одна самка з щенятами. Згідно з умовами договору за одну собаку з міського бюджету доведеться заплатити 700 грн. Відповідно, 15 песиків обійдеться у 10 500 грн.

Зауважимо, що тварини після стерилізації, вакцинації, кліпсування повертаються на попереднє місце проживання під час наступного виїзду на вилов до міста. Поверненню не підлягають лише агресивні тварини, невиліковно хворі та цуценята до трьох місяців. А також ті тварини, які після процесу карантинування, стерилізації, вакцинації, кліпсування вдасться прилаштувати у сім’ї. За словами працівникам організації маленьких песиків у них завжди розбирають небайдужі люди. 

Рожищани, пам'ятайте! Безпритульні тварини у місті – це показник культури утримання домашніх улюбленців та ставлення суспільства до братів наших молодших. Це, власне, рівень нашої з вами людяності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вкусила собака: що робити і як покарати господаряУроки доброти: дітей навчатимуть правильно поводитися із безпритульними собаками.