Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

З Днем Соборності та Свободи України!

 

Шановні рожищани!

 

22 січня наша держава відзначає велике свято — День Соборності України. Саме у цей день 1919 року на Софійській площі у Києві на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Тоді українцям не вдалося реалізувати бажаного, однак ця подія стала яскравим прикладом прагнення до національної єдності, адже саме у єдності наша сила.

Державна незалежність України була відновлена лише 24 серпня 1991 року. І сьогодні кожен з нас повинен на своєму місці працювати і робити все можливе для зміцнення нашої української держави.

У цей день ми особливо повинні задумуватись над істиною: ми є українцями, нащадками лицарів Київської Русі й запорізьких козаків, а це, насправді, значно важливіше за будь-які партійні уподобання й політичні розбіжності.

Сьогодення свідчить: соборність уже глибоко пройшла через серця і душі українців, ми відчуваємо себе єдиним народом, який на своїй землі будує власний український дім.

Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє нашого краю та України!

В єдності – наша сила! Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою, міський голова В'ячеслав Поліщук

« повернутися до списку новин