Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Відбулося засідання організаційного комітету з нагоди відзначення Дня міста Рожище

 

У вівторок, 24 квітня, відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня міста.

Участь у засіданні взяли міський голова В'ячеслав Поліщук, його заступники - Віталій Поліщук та Олександр Крушевський, секретар ради - Ірина Гундир, секретар виконкому - Оксана Данилюк, а також представники Рожищенської районної бібліотеки для дітей та Будинку дитячої творчості.

Члени оргкомітету визначили місця-локації, де планується проведення різноманітних заходів, присвячених Дню міста. Намітили план організаційно-технічних заходів, заходів з благоустрою територій. Визначили участь у заходах позашкільних закладів. Обговорили питання з безпеки дорожнього руху та медичного обслуговування. 

Також, присутні керівники розглянули питання матеріального та технічного забезпечення, проаналізували пропозиції щодо розміщення розважальних атракціонів. 

За результатом обговорених питань прийнято рішення підготувати розширений сценарний хід урочистості для розгляду на черговому засіданні оргкомітету та визначитися з учасниками виставки-ярмароку, який, як і минулого року буде проводитися під час відзначення Дня міста.

« повернутися до списку новин