Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Вітаємо міського голову В'ячеслава Поліщука з Днем народження!

 

7 лютого – День народження у міського голови Рожища В'ячеслава Поліщука.

Шановний В'ячеславе Анатолійовичу! Прийміть найщиріші привітання від усього колективу міської ради.

Ми хочемо, щоб в цей день Ви ще раз оцінили, як багато Ви вже досягли! Ми бажаємо Вам так само наполегливо і швидко йти до нових цілей і хочемо, щоб Ви знали, що завжди можете розраховувати на нашу допомогу та підтримку!

Нехай Ваш ентузіазм не згасає, а удача ніколи не залишає у відповідальних і важливих справах. Бажаємо Вам сили духу і припливу бадьорості кожен день. Будьте міцним, як справжня кава, і мудрим, як справжній філософ.

Хочеться також побажати Вам успішної діяльності в управлінні нашим містом! Робота з людьми це завжди непросто і завжди відповідально. А стояти на чолі міста – відповідально вдвічі. Це вимагає високих організаторських здібностей, вміння згуртовувати людей, енергії і самовіддачі. Адже вирішувати щодня доводиться безліч найрізноманітніших проблем різного масштабу. 

Впевнені, Вашого ентузіазму, професіоналізму, послідовності, сил і енергії вистачить для втілення в життя великих планів. Адже у Вас є розуміння і підтримка Ваших виборців – жителів міста, є надійний колектив однодумців і величезне бажання працювати на благо Рожища.

Тож бажаємо, щоб здійснювались Ваші мрії, втілювались в життя плани та ідеї, а успіх та процвітання стали постійними супутниками усіх починань.

З повагою – колектив Рожищенської міської ради

 

« повернутися до списку новин