Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

З Днем місцевого самоврядування!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Велика роль в розбудові громадянського суспільства належить органам місцевого самоврядування – депутатам міської ради, членам виконавчого комітету, працівникам міської ради. Але перш за все – це свято всіх рожищан, які, завдяки активній громадсько-політичній позиції, відіграють ключову роль у розбудові рідного міста.

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. До нас перших люди йдуть зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності працівників органів місцевого самоврядування залежить добробут людей та майбутнє Рожища.

Хочу подякувати всім, причетним до цього свята людям, адже ми з вами робимо спільну справу – працюємо задля добробуту громади, робимо наше місто привабливим та комфортним для життя.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай ваш багатий досвід роботи стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Від усієї душі бажаю віри у власні сили, упевненості та стабільності у вашій праці, доброго здоров`я, мирного неба, злагоди і достатку в оселях, необмежених можливостей і невичерпної енергії та оптимізму в реалізації намічених планів на благо розвитку рідного міста Рожища та громади. 

 

З повагою - міський голова В'ячеслав Поліщук

« повернутися до списку новин