Рожищенська міська рада оголошує конкурс з відбору проектів, спрямованих на фінансування заходів Програми сприяння та розвитку ОСН, в тому числі ОСББ міста Рожище.
Конкурс оголошується у таких категоріях:
1. «Енергоефективність та енергозбереження» (заміна старих вікон і дверей на енергозберігаючі; утеплення приміщень соціальної сфери та житлових будинків; заміна систем опалення; заміна систем освітлення приміщень та вулиць у населених пунктах; впровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій);
2. «Чисте довкілля та добробут громади» (благоустрій територій громади, будівництво та реконструкція водозабірних споруд, водопровідних та каналізаційних очисних споруд із застосуванням новітніх технологій та обладнання; упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання; впровадження технологій та обладнання установок доочищення питної води; облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів; здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території громади);
3. Будівництво і облаштування дитячих ігрових майданчиків та спортивних майданчиків для молоді. Граничний обсяг фінансування одного проекту за рахунок бюджетних коштів становить 50 тис. грн (не повинен перевищувати 50 відсотків у категоріях «Енергоефективність та енергозбереження» та «Чисте довкілля та добробут громади», та не перевищувати 75 % у категорії «Будівництво і облаштування дитячих ігрових майданчиків та спортивних майданчиків для молоді».)
Конкурсні пропозиції приймаються з 30 червня по 31 липня 2017 року за адресою: м. Рожище, вул.. Незалежності, 60 ( Рожищенська міська рада).
Для участі в Конкурсі допускаються проекти, подані органами самоорганізації населення та об’єднаннями співвласників багатоквартирного будинків, зареєстрованих в установленому порядку.
З Положенням про конкурс, конкурсною документацією, формою заяви на участь у конкурсі, вимогами до розроблення проектів та програм, додатковими коментарями можна ознайомитись на офіційному сайті Рожищенської міської ради.
За додатковою інформацією звертатись за номером телефону 2-18-53.
ВИМОГИ ДО ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ КОНКУРСУ
1. Учасники конкурсу
Учасниками конкурсу є органи самоорганізації населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, які у встановленому Положенням порядку, подали проект або програму розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства.
2. Умови фінансування
Максимальний сукупний обсяг спів фінансування з міського бюджету проектів органів самоорганізації населення визначається при прийнятті міського бюджету на відповідний рік, для одного заявника – 50 тис.грн
Обсяг спів фінансування з міського бюджету проектів органів самоорганізації населення не повинен перевищувати 50 відсотків у категоріях «Енергоефективність та енергозбереження» та «Чисте довкілля та добробут громади», та не перевищувати 75 % у категорії «Будівництво і облаштування дитячих ігрових майданчиків та спортивних майданчиків для молоді».
3. Зміст проектів
Проекти органів самоорганізації населення та ОСББ повинні бути спрямовані на:
- Запровадження енерго та ресурсно зберігаючих технологій;
- Реалізацію заходів з метою покращення спільних умов проживання (наприклад, проведення поточного або капітального ремонтів);
- Облаштування дитячих ігрових та спортивних майданчиків, прибудинкових територій
4. Планування кошторису видатків
Кошторис видатків на реалізацію проекту (програми) може передбачати:
- Кошти на розробку технічної документації;
- Кошти на здійснення організаційно-технічних заходів (оплата за виконання послуг та випуск презентаційних матеріалів);
- Кошти на придбання технічного устаткування для спільного користування тощо;
- Кошти на капітальні роботи.
5. Пояснення до аплікативної форми підготовки проекту (програми)
Аплікативна форма визначає структуру та послідовність викладу змістовної частини проекту (програми), формулює вимоги до нього. Проекти (програми), у яких не дотримані стандартні вимоги, не реєструються і не допускаються до участі у Конкурсі.
Мета аплікативної форми проекту (програми) – стандартизувати форму проекту (програми), що дозволить членам комісії ефективно проводити експертну оцінку проектів (програм). Основним завданням аплікативної форми є орієнтація розробника проекту (програми) відобразити ті складові його змісту, які у своїй сукупності обґрунтовують актуальність проблеми, її відповідальність напрямам діяльності, які передбачені міським конкурсом проектів .
Аплікативна форма передбачає наступну структуру:
- Заява;
- Реєстраційна картка проекту (програми);
- Проект:
- Анотація проекту;
- Детальний опис проекту;
- Опис проблеми (питання), на розв’язання якої спрямований проект;
- Мета та завдання проекту;
- Технологія досягнення цілей;
- План-графік реалізації заходів проекту;
- Очікувані результати проекту;
- Бюджет;
- Додаток 1. Протокол про наміри спільної реалізації проекту;
- Додаток 2. Інформація про партнерські відносини.
Примітка: Додаток 1 та Додаток 2 подаються, якщо спів фінансування проекту, крім учасника, здійснює інша особа (партнер).
Проект подається українською мовою у друкованому вигляді в 3-х примірниках (один оригінал та дві копії). Нумерація проекту повинна бути наскрізна. Електронний варіант, з поміткою «Конкурс», надсилається на електрону пошту, визначену Комісією та зазначену у оголошенні про конкурс.