Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Відбулася щотижнева апаратна нарада при міському голові

 

15 січня відбулася щовівторкова нарада при міському голові В’ячеславові Поліщуку.

На нараді були присутні заступники міського голови Віталій Поліщук та Сергій Лясковський, секретар міської ради Ірина Гундир, керуюча справами (секретаря) виконавчого комітету Оксана Данилюк, головний спеціаліст з питань землевпорядкування Олег Данилюк, директор Рожищенського ПЖКГ Анатолій Мєдвєдєв, спеціаліст І категорії - юрист Марина Спірідонова, спеціаліст І категорії з питань архітектури, будівництва та земельних відносин Надія Мєдвєдєва, інженер з комп'ютерних систем Ігор Кучмук, спеціаліст І категорії з питань кадрової роботи Людмила Кльоц.

На початку присутні доповіли про виконання протокольних доручень, даних на попередніх нарадах. Також директор ПЖКГ прозвітував за виконані роботи у сфері житлово-комунального господарства міста за минулий тиждень та доповів, які основні завдання ставлять першочергово на поточний тиждень.

В’ячеслав Анатолійович погодив стан виконання попередніх доручень відповідальних осіб та висловив деякі зауваження до роботи.  

Крім цього, всім пристунім на нараді були дані доручення з актуальних питань життєзабезпечення населення міста та план роботи на тиждень з 15 по 22 січня.

« повернутися до списку новин