Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Друга світова війна – національна трагедія для України

 

Фашистсько-радянська війна, що розпочалася кількадесят років тому, назавжди увійшла у людську пам’ять. Ця війна забрала десятки мільйонів життів, як українських воїнів, що захищали свою країну, так і мирного населення − жінок, літніх людей, дітей, яких було вбито на фронтах, які зазнали позбавлення і смерті у голодному тилу та окупації, викрадених в полон, а також жорстоко закатованих нелюдами в концтаборах. Постраждали сотні міст та містечок, була зруйнована інфраструктура.

22 червня кожного року, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, ми в черговий раз згадаємо загиблих синів і дочок українського народу, важкі сторінки нашої історії, героїчної і трагічної.

Щоразу в цей день ми говоримо про тих, хто так і не повернувся з війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював перемогу. Про тих, хто прийняв на себе цей страшний удар в роки Другої світової війни і про тих, чиї життя були покалічені та зруйновані іншими людьми.

Вшановуючи пам’ять жертв війни, пам’ятаймо про те, що в Україні досі йдуть воєнні дії, кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір. Бажаю усім перемоги, мирної праці та долі, наснаги і віри!

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!

З повагою, В’ячеслав Поліщук

« повернутися до списку новин