Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Міський голова привітав рятувальників з професійним святом

 

17 вересня рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони відзначили своє професійне свято – День рятівника. 

На урочистості до працівників Рожищенської ДПРЧ-3 завітали міський голова В'ячеслав Поліщук, голова РДА Інна Гайворонська, завідувач сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Олександр Гаталай та заступник голови районної ради Раїса Кучмук.

Звертаючись до вогнеборців,  очільник міста В'ячеслав Поліщук, подякував їм за щоденну героїчну працю та відмітив організованість, злагодженість та професіоналізм особового складу ДПРЧ-3 міста Рожища.

Зазначив, що рожищенські рятівники з гідністю виконують доручену справу, щодня відстоюючи людське життя та  майно.

«Захищати державу та її громадян від пожеж і надзвичайних подій завжди було благородною справою. Ця професія  пов'язана з постійним ризиком для життя, тому в пожежній охороні немає випадкових людей. Далеко не кожен зможе увійти у вогонь і ризикувати життям заради порятунку інших. Тож нехай у вашому житті буде більше радісних хвилин і якомога менше тривожних викликів», – подякував пожежним В'ячеслав Поліщук та вручив винуватцям свята Грамоти та цінний подарунок.

Рожищенська міська рада та її виконавчий комітет приєднуються до вітань та бажають міцного здоров’я, мирного неба та здійснення життєвих планів.

« повернутися до списку новин