Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Президент України відвідав Рожище

 

У вівторок, 15 січня, вперше за роки незалежності у Рожище приїхав Президент України.

Спочатку Петро Порошенко відвідав Луцьк, де взяв участь у подячному молебні з нагоди отримання Томоса про автокефалію Православної церкви України у Кафедральному соборі Святої Трійці, згодом зустрівся з ківерчанами, а після цього завітав і в наше славне місто Рожище.

Сотні рожищан зібралися біля РД «Просвіта». Кожен хотів побачити Президента та поспілкуватися із ним. Оскільки не всі змогли зайти до приміщення районного дому, то Порошенко говорив з людьми на вулиці, а згодом відповів на запитання присутніх в залі депутатів та керівники різних рівнів.

Під час своїх промов Президент України говорив про Томос як знак визнання самостійності і канонічності Української Православної Церкви, про відроджене у небачено короткий термін військо, про мову як найважливіший фактор нашої єдності.

«Томос є Божим подарунком. Так само буде з ЄС і НАТО, коли українці будуть об’єднані. А вони будуть об’єднані, коли матимуть духовний фундамент», - сказав Президент.

При цьому він підкреслив, що отримання Томоса про автокефалію помісної церкви є «подією не менш важливою, ніж Акт про проголошення незалежності України».

«Томос та єдина церква є духовним фундаментом для усіх православних і не тільки православних. Єдина церква і Томос є елементом державотворення і ми творимо, ми зміцнюємо нашу Українську державу», - сказав Президент.

« повернутися до списку новин