Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

З Днем Гідності та Свободи

 

Сьогодні, 21 листопада, ми разом з усім українським народом відзначаємо День Гідності та Свободи. Цей день увібрав у себе доленосні події новітньої історії України 2004 та 2013 років – Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Ці дві історичні події дали старт формуванню нового загону Героїв, підняттю патріотичної свідомості, скинули кайдани поневолення та покори злочинному режиму, відкрили можливість жити в новій демократичній державі.

Цей день – це шана громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низко вклоняємось героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі.

Маємо усіма своїми справами утверджувати мир та суспільну гармонію на нашій Богом даній землі, розбудовувати нову європейську державу! Адже від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління. А будувати треба спільно, підтримуючи один-одного та проявляючи свою ініціативу! Спільно чистити бур'ян, який заважає квітнути нашій державі!

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас! Будьмо гідними синами та дочками нашої країни! Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою міський голова В’ячеслав Поліщук

« повернутися до списку новин