Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Відбулася щотижнева апаратна нарада при міському голові

 

9 жовтня відбулася щовівторкова нарада при міському голові В’ячеславові Поліщуку.

На нараді були присутні заступники міського голови Віталій Поліщук та Олександр Крушевський, секретар міської ради Ірина Гундир, керуючий справами (секретаря) виконавчого комітету Оксана Данилюк, начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності - головний бухгалтер Ірина Попова, головний спеціаліст з питань землевпорядкування Олег Данилюк, керівник КП "Дільниця благоустрою міської ради" Юрій Міщук, заступник директора Рожищенського ПЖКГ Віктор Гриневич, спеціаліст І категорії - юрист Марина Спірідонова, спеціаліст І категорії з питань архітектури, будівництва та земельних відносин Надія Мєдвєдєва та інженер з комп'ютерних систем Ігор Кучмук.

На початку наради присутні традиційно слухали керівника КП "Дільниця благоустрою міської ради" Юрія Міщука та заступника директора Рожищенського ПЖКГ Віктора Гриневича про роботи, які були виконані з 2 по 9 жовтня. Про стан підготовки документів до опалювального сезону доповів Віталій Поліщук, а про стан земельних питаннь - головний спеціаліст з питань землевпорядкування Олег Данилюк.

Також під час наради обговорили питання відзначення Дня захисника України, річниці утворення УПА та Дня Українського козацтва. Не оминули на нараді важливого питання підготовки міста до зимового періоду, встановлення дорожніх знаків по місту Рожище та додаткових відеокамер.

В’ячеслав Анатолійович погодив стан виконання попередніх протокольних доручень відповідальних осіб та висловив деякі зауваження до роботи.

Крім цього, всім присутнім на нараді були дані доручення з актуальних питань життєзабезпечення населення міста та план роботи на тиждень з 9 по 16 жовтня.

« повернутися до списку новин