Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Відбулася щотижнева апаратна нарада при міському голові

 

18 вересня відбулася щовівторкова нарада при міському голові В’ячеславові Поліщуку.

На нараді були присутні заступники міського голови Віталій Поліщук та Олександр Крушевський, секретар міської ради Ірина Гундир,  керуючий справами (секретаря) виконавчого комітету Оксана Данилюк,  начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності - головний бухгалтер Ірина Попова, головний спеціаліст з питань землевпорядкування Олег Данилюк, керівник КП "Дільниця благоустрою міської ради" Юрій Міщук, директор Рожищенського ПЖКГ Анатолій Мєдвєдєв, спеціаліст І категорії - юрист Мирина Спірідонова, спеціаліст І категорії з питань архітектури, будівництва та земельних відносин Марина Мєдвєдєва та інженер з комп'ютерних систем Ігор Кучмук.

На початку наради присутні традиційно слухали керівника КП "Дільниця благоустрою міської ради" Юрія Міщука та директора Рожищенського ПЖКГ Анатолія Мєдвєдєва про роботи, які були виконані з 11 по 18 вересня. Про проектну роботу прозвітував заступник міського голови Віталій Поліщук, а про стан земельних питаннь доповів головний спеціаліст з питань землевпорядкування Олег Данилюк. Також під час наради говорили про питання, які потрібно винести на засідання виконкому та чергову сесію міської ради. 

В’ячеслав Анатолійович погодив стан виконання попередніх протокольних доручень відповідальних осіб та висловив деякі зауваження до роботи.  

Крім цього, всім пристунім на нараді були дані доручення з актуальних питань життєзабезпечення населення міста та план роботи на тиждень з 18 по 25 вересня.

« повернутися до списку новин