Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Шановні правоохоронці!

 

Сьогодні, 4 серпня 2017 року, українські правоохоронці вдруге відзначають День Національної поліції України, свято, встановлене згідно з указом Президента України у день підписання закону України «Про Національну поліцію».

Колектив Рожищенського відділення поліції вносить свій вклад у важливу справу боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку. Вам часто доводиться діяти в напружених обставинах. Служба в поліції вимагає від кожного співробітника витримки, принциповості, професіоналізму, тактовного відношення до прав та законних інтересів громадян.

Кожен день, виявляючи витримку, самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя мешканців Рожища, стоїте на варті правопорядку. Вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Впевнені, що ви ефективно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій у нашому місті.

Дякуємо за службу, вірність присязі та відданість українському народові. Бажаємо, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів.

Також бажаємо вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра й благополуччя!

З Днем Національної поліції України!

« повернутися до списку новин