Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

У місті збудують спортивне поле зі штучним покриттям та універсальний спортмайданчик

 

У Рожищі збудують спортивне поле зі штучним покриттям та універсальний спортмайданчик. На це з районного бюджету виділили понад мільйон гривень під час позачергової сесії.

Голова ОДА Олександр Савченко, який відвідав Рожище у вересні, цікавився проблемами місцевих колективів, оцінював матеріально-технічну базу закладів, визначав пріоритетні питання, які потребують першочергового вирішення.

У ході зустрічі Олександр Савченко проінспектував деякі об'єкти, які мають збудувати у райцентрі. Зокрема, у Рожищі планується будівництво першого у районі стадіону зі штучним покриттям. Цей надважливий для молоді об'єкт має знаходитися на території ДЮСШ. Проект передбачає, що тут буде універсальний майданчик для гри у волейбол та баскетбол.

Як відомо, будівництво стадіону розпочали ще восени 2017 року, але через невиконання угоди виконавцем робіт договір розірвали. Нині проект здешевили, замість 9,5 млн грн. він вартуватиме 5,5 млн грн.

На позачерговій сесії районної ради, яка відбулася 13 вересня, з районного бюджету виділили співфінансування, а саме понад 1 млн грн.

Як зазначила голова Рожищенської РДА Інна Гайворонська, планують цей об’єкт реалізувати ще цього року. А міський голова Рожища В'ячеслав Поліщук підкреслив, що зі свого боку міська рада всіляко сприятиме роботам, а після облаштування стадіону забезпечать належний благоустрій біля спортивного об'єкта.

« повернутися до списку новин