Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Вихованки Рожищенського БДТ стали лауреатами І премії на Міжнародному фесті

 

Рожищенські соловейки вкотре вразили глядачів та журі своїм виступом у місті Лева.

Фестиваль відбувся за підтримки Міністерства освіти та науки України ГО «Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга», Львівського державного палацу естетичного виховання учнівської молоді, продюсерського центру Ігора Нетлюха «DS SOUND» та телекомпанії “МОНОЛІТ TV”12-13 січня у м. Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Українська коляда 2019», - йдеться на сторінці Рожищенського БДТ.

Цього разу тріо «АКВА» у складі Пашковської Мирослави, Поліщук Анастасії та Поліщук Світлани, вихованці зразкової студії вокального та сольного співу «Зорепад» (кер. Людмила Семера), знову поповнили скарбничку перемог Рожищенського БДТ.

Варто відзначити те, що серед 81 учасника конкурсу, юні вокалісти стали лауреатами І премії. Журі одноголосно виставили найвищі бали, вражені різдвяною композицією «На святий вечір» та запальне «Попурі хітів 90-2000х років». Завдяки професіоналізму та виконавській майстерності, тріо було запрошене для участі в заключному Гала-концерті.

Заслужений діяч мистецтв України, директор Львівського державного Палацу естетичного виховання учнівської молоді, продюсер Олег Климович нагородив вихованців не тільки дипломом, а й знижкою 25% для поїздки на Міжнародні фестивалі-конкурси, засновником та організатором яких є’ ГО «Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга», а також сертифікатом знижки на поїздку до Болгарії. Діти вдало поєднали виступ та відпочинок, відвідуючи історичні місця різдвяного Львова.

Виступ тріо «АКВА» дивіться у відео з 38:10 хв. 

« повернутися до списку новин