Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Стадіон у місті Рожище обладнано технічним майданчиком

 

Завдяки старанням та сприянню небайдужих рожищан, стадіон на території дитячо-юнацької спортивної школи обладнаний технічним майданчиком – сектором для запасних гравців та офіційних представників.

Опікується модернізацією стадіону ГО «Футбольний клуб «Рожище».

Стадіон обладнали системою поливу,  кілька днів тому тут облаштували технічний майданчик. Це стало можливим завдяки тому, що на заклик представників ГО «Футбольний клуб «Рожище» відгукнулися справді не байдужі рожищани Володимир Безверхий, Андрій Семенюк, брати Печохи. Ці люди не залишаються осторонь проблем міста і справді переймаються організацією спортивного дозвілля молоді.

Заступник голови ГО «Футбольний клуб «Рожище», депутат Рожищенської міської ради Олександр Дулюк, зазначає:

«Ми працюємо насамперед для юного покоління рожищан. Адже створивши комфортні умови для занять спортом, ми спонукатимемо молодь більше відвідувати спортивну школу і тим самим дбати про здоров’я та змістовне дозвілля. Тим більше, що спорт дисциплінує, формує силу волі, прагнення розвиватися і йти вперед, а це відіграє значну роль у формуванні юної особистості. Також своєю діяльністю ми хочемо показати приклад того, що розвиток міста загалом та спорту зокрема, багато в чому залежить від самих жителів Рожища. Ми хочемо й далі залучати до допомоги меценатів а, головне – привернути увагу районної влади до проблем спортивної школи та стадіону, тим більше, що міська рада завжди йде нам на зустріч та допомагає».

« повернутися до списку новин