Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

У місті буде Футбольний клуб «Рожище»

 

У листопаді в приміщенні РД «Просвіта» відбулися установчі збори з метою створення Громадської організації «Футбольний клуб».

Для міста та тих, хто багато років присвятив себе цьому виду спорту, це є значуща подія. Футбол для рожищан – одна з найулюбленіших спортивних ігор. В минулому ця гра збирала на стадіоні велику кількість жителів. Кожної неділі родини разом з дітьми йшли, щоб підтримати місцеву команду, перейнятись спортивним духом.

На жаль, останні роки ми бачимо занепад. Професійні гравці йдуть грати за команди інших міст. Причина до банальності проста – кожен хоче отримати за гру, хоч якісь кошти.

Тож в приміщенні РД «Просвіти» зібралося чимало фанатів футболу, екс-гравців та тренерів. На зустріч прийшов й Рожищенський міський голова В’ячеслав Поліщук, який разом із Олександром Дулюком та Сергієм Мартинюком був ініціатором створення футбольного клубу.

Спочатку небайдужі до футболу громадяни активно обговорювали сам задум створення футбольного клубу, Статуту та назви. Згодом одноголосно підтримали назву – Футбольний клуб «Рожище». Матиме ФК й власну символіку, яку на основі герба міста Рожище розробив німецький професійний дизайнер Марк Солтау.

Відповідно до Статуту клубу, його діяльністю керуватиме Президент, яким став екс-футболіст Володимир Лукашук. Допомагатиме йому в цьому Правління. Контроль здійснюватимуть Наглядова рада та Ревізійна комісія.

« повернутися до списку новин