У Рожищі відбудуться навчання для членів ОСББ та ініціативних груп

  • 538

У четвер, 30 травня, об 17.00 год в Рожищенській міській раді (сесійна зала) відбудеться навчання для керівників й членів ОСББ та ініціативних груп.

Навчання зініційоване міською радою за підтримки «Волинського інституту підтримки та розвитку громадських ініціатив».

Лектор Петро Лавренюк проведе навчання та розкаже присутнім, про порядок прийняття рішень загальними зборами ОСББ, проведення установчих зборів ініціативною групою, утримання і обслуговування будинку силами ОСББ, кошторис доходів і видатків тощо. Також розповість про те, як зменшити рахунки на комунальні послуги, де взяти гроші на модернізацію будинків та підніме інші не менш важливі та актуальні питання, які варто знати кожному члену ОСББ. Ну і, звісно, відповість на всі запитання присутніх.

Також під час зустрічі Рожищенський міський голова В’ячеслав Поліщук та його заступник Сергій Лясковський розкажуть про програми підтримки органів самоорганізації населення, які діють у міськраді.  

До участі запрошуються, як голови створених ОСББ так і мешканці будинків, які поки ще зволікають з рішенням стати співвласниками, повноправними хазяями у своїх будинках.

Якщо у вас виникли питання, чи ви досі вагаєтеся створювати, чи не створювати ОСББ, приходьте на навчання та отримайте корисну інформацію, яка неодмінно стане вам у пригоді.