Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Рожищенське ПЖКГ ставить запірну арматуру, щоб не було перебоїв з водопостачанням

 

Впродовж останніх років мешканці Рожища нерідко залишалися без води.

Причиною аварійних відключень був трубопровід, який за тривалий період експлуатації зносився і прогнив.

Відтак комунальники взялися вирішувати цю проблему та встановили майже 20 одиниць запірної арматури різного діаметру. Устаткування не з дешевих, але того варте, кажуть на підприємстві. Виконання таких робіт, за словами комунальників, дозволить надалі ремонтувати трубопровід без відключення водопостачання.

«Днями провели заміну запірної арматури у водопровідних колодязях на вулиці Калнишевського. Тут встановлено сучасні засоби. Зауважу, що такі роботи проводяться для своєчасної ліквідації аварійної ситуації та відсікання частин водопроводу. От до прикладу, прорвала труба по вулиці Гагаріна, а водопровід прокладений на Калнишевського. То щоб не відключати воду й на Калнишевського, ми встановили «засув» на Гагаріна, який при аварії зможемо закрити й відсікти вулицю на якій треба здійснити ремонт. Раніше при будь-якій аварії в місті ми відключали центральний водозабір. Тепер маємо можливість погілково, повулично, поетапно відключати воду та проводити ліквідацію аварії», - пояснює директор ПЖКГ Анатолій Мєдвєдєв.

Тому Анатолій Олексійович просить рожищан з розумінням ставитися до тимчасових відключень води, адже всі роботи проводяться задля поліпшення водопостачання в майбутньому.

« повернутися до списку новин