A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рожищенська міська громада
Волинська область, Луцький район

Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Квартальний комітет «Світанковий»

Дата: 01.06.2017 11:45
Кількість переглядів: 483

РОЖИЩЕНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

РІШЕННЯ

30 травня 2017 року                                                                                                                                              №  21/10                

Про дозвіл на створення органу

самоорганізації населення

«Квартальний комітет «Світанковий»

Відповідно до статті 140 Конституції України, статей 2, 9, 14, підпункту 20 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 9 Закону України «Про органи самоорганізації населення», враховуючи звернення ініціативної групи про створення органу самоорганізації населення, протокол зборів жителів за місцем проживання від 30.04.2017 року та список учасників зборів жителів за місцем проживання, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дозволити створити орган самоорганізації населення та визначити його назву – «КВАРТАЛЬНИЙ КОМІТЕТ «СВІТАНКОВИЙ».

2. Визначити, що територією, в межах якої буде діяти «КВАРТАЛЬНИЙ КОМІТЕТ «СВІТАНКОВИЙ», є вулиці: Світанкова, М.Бойко, Затишна, Сонячна.

3. Основними напрямами діяльності органу самоорганізації населення «КВАРТАЛЬНИЙ КОМІТЕТ «СВІТАНКОВИЙ» є:

3.1. Створення умов для участі мешканців вулиць у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і законів України.

3.2. Задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння в наданні їм відповідних послуг.

3.3. Участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку території діяльності органу самоорганізації населення, інших місцевих програм.

4. Визначити, що «КВАРТАЛЬНИЙ КОМІТЕТ «СВІТАНКОВИЙ» матиме повноваження та умови їх здійснення, визначені у Законі України «Про органи самоорганізації населення», а саме:

4.1. Представляти разом з депутатами інтереси жителів міста у Рожищенській міській раді та її органах, місцевих органах виконавчої влади.

4.2. Сприяти додержанню Конституції та законів України, реалізації актів Президента України та органів виконавчої влади, рішень Рожищенської міської ради та її виконавчих органів, розпоряджень міського голови.

4.3. Вносити у встановленому порядку пропозиції до проектів місцевих програм соціально-економічного і культурного розвитку м. Рожище та проекту місцевого бюджету.

4.4. Організовувати на добровільних засадах участь населення у здійсненні заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, проведення робіт з благоустрою, озеленення та утримання в належному стані садиб, дворів, вулиць, площ, парків, кладовищ, братських могил, обладнанні дитячих і спортивних майданчиків, кімнат дитячої творчості, клубів за інтересами тощо; з цієї метою можуть створюватися тимчасові або постійні бригади, використовуватися інші форми залучення населення.

4.5. Організовувати на добровільних засадах участь населення у здійсненні заходів щодо охорони пам'яток історії та культури, ліквідації наслідків стихійного лиха, будівництві і ремонті шляхів, тротуарів, комунальних мереж, об'єктів загального користування із дотриманням встановленого законодавством порядку проведення таких робіт.

4.6. Надавати допомогу навчальним закладам, закладам та організаціям культури, фізичної культури і спорту у проведенні культурно-освітньої, спортивно-оздоровчої та виховної роботи серед населення, розвитку художньої творчості, фізичної культури і спорту; сприяти збереженню культурної спадщини, традицій, народної культури, охороні пам'яток історії та культури, впровадженню в побут нових обрядів.

4.7. Організовувати допомогу громадянам похилого віку, інвалідам, сім'ям загиблих воїнів, партизанів та військовослужбовців, малозабезпеченим та багатодітним сім'ям, а також самотнім громадянам, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, вносити пропозиції з цих питань до органів місцевого самоврядування.

4.8. Надавати необхідну допомогу органам пожежного нагляду в здійсненні протипожежних заходів, організовувати вивчення населенням правил пожежноїбезпеки, брати участь у здійсненні громадського контролю за додержанням вимог пожежної безпеки.

4.9. Сприяти відповідно до законодавства правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку.

4.10. Розглядати звернення громадян.

4.11. Інформувати громадян про діяльність органу самоорганізації населення, організовувати обговорення проектів його рішень з найважливіших питань.        

5. Рішення підлягає офіційному оприлюдненню шляхом його опублікування в газеті «Рожищанин» і на офіційному веб-сайті Рожищенської міської ради.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів, промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку.

     

Міський голова                                                                                       В.ПОЛІЩУК

Спірідонова 22596


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь