Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

28 жовтня — 74 річниця вигнання нацистів з України

 

Рожищани шанобливо ставляться до пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років, про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху та жертв нацизму.

Напередодні Дня відзначення 74 річниці вигнання нацистів з України та з метою вшанування пам’яті загиблих у роки Другої світової війни Рожищенський міський голова В’ячеслав Поліщук, заступник голови райдержадміністрації Інна Сергійчук, заступник голови районної ради Раїса Кучмук поклали квіти до підніжжя Обеліску Слави.

Учасники меморіальних заходів акцентували увагу на визначній ролі України, її внеску у здобуття перемоги над нацизмом, жертовності нашого народу у боротьбі за звільнення України і Європи від нацистської окупації, на вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв війни, що стала найбільш кривавою в історії людства.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та відзначили, що сьогодні існує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України. Маємо пам’ятати, якою ціною дісталася нашим воїнам перемога над окупантом: численними втратами, гіркою статистикою кількості вдів та сиріт

« повернутися до списку новин