Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Депутати міськради прийняли бюджет Рожища на 2019 рік

 

21 грудня депутати Рожищенської міської ради прийняли міський бюджет на наступний рік.

На 40-ву чергову сесію Рожищенської міської ради винесли 40 питань, що відповідно до Регламенту розглядалися на засіданнях профільних комісій.

Відкрив та вів сесію міський голова В’ячеслав Поліщук.

Традиційно перед початком пленарного засідання депутати міської ради і запрошені вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів на Сході України.

Найголовнішим, що цього дня розглянули депутати, було питання «Про міський бюджет на 2019 рік».

Згідно із проектом рішення, пропонували встановити загальний обсяг доходів міського бюджету на 2019 рік у сумі 28070,0 тис. грн. У тому числі доходи загального фонду – 26 736,0 тис. грн, спеціального фонду – 1334,0 тис. грн. У свою чергу загальний обсяг видатків міського бюджету на наступний рік заплановали у сумі 28070,0 тис. грн, в тому числі видатки загального фонду – 23802,0 тис. грн, спеціального – 4268,0 тис. грн.

«Дохідну частину ми збільшували, звертаючи увагу на фактичні показники, які поступили в цьому році, бо по деяких видах у нас є недовиконання. Це стосується акцизного податку й оренди плати з юридичних осіб за земельні ділянки. Тому що земельні ділянки у 2017 році були викуплені, й від них уже надходить земельний податок. Тому ми регулювали ці цифри.

Але загалом ми врахували рекомендації, прогнози та розрахунки згідно з пояснюючою запискою до оцінки доходів місцевих бюджетів на 2019 рік, й дохідну частину збільшили. У сумарному вигляді це стосується податкових надходжень, де на 700 тисяч гривень більші планові показники, ніж були у фактичному виконанні цього року.

По єдиному податку прогнозований ріст на рівні держави на 9,1%, по акцизному –2,9%, і податок на майно, включаючи земельний податок, на 14,5%. Ще хочу зауважити, що акцизний податок ми маємо в міському бюджеті останній рік. З наступного року він переходить до державного бюджету.

Відповідно, ми дивилися на видаткову частину, щоб нікого не обділити та виділити кошти на кожну галузь. Також зауважу, що субвенція з районного бюджету на фінансування дошкільних навчальних закладів більша в цьому році на 1 мільйон 864 тисяч гривень», – розповіла начальник відділу фінансової звітності та бухгалтерського обліку Ірина Попова.

Ні запитань, ні зауважень до проекту рішень «Про міський бюджет на 2019 рік» у депутатів не було. Кажуть, мали змогу детально вивчити всі цифри ще під час комісій. Тому всі одноголосно підтримали та ухвалили міський бюджет на наступний рік.

« повернутися до списку новин