Відбулася чергова сесія Рожищенської міської ради

  • 363

На чергову 43 сесію Рожищенської міської ради було винесено 18 питань, що відповідно до Регламенту розглядалися на засіданнях профільних комісій. Відкрив та вів сесію міський голова В’ячеслав Поліщук.

На сесію прибули 17 депутатів з 26. Перед початком пленарного засідання депутати міської ради та запрошені вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів на Сході України.

Депутати розглянули під час сесійного засідання питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2018 року № 40/3 «Про міський бюджет на 2018 рік». Заслухавши про запропоновані зміни до бюджету, які озвучила перед присутніми начальник відділу фінансової звітності та бухгалтерського обліку Ірина Попова, депутати погодили та внесли зміни в деякі пункти згаданого рішення. Зокрема, спрямували 5368 гривень на «Дошкільну освіту», а також виділили 200 тисяч гривень на благоустрій території ДНЗ №2 «Дзвіночок».

Також депутати внесли зміни в ряд діючих Програм, а також розглянули низку земельних питань з якими присутніх депутатів ознайомив головний спеціаліст з питань землевпорядкування Олег Данилюк.

Більш детально з прийнятими рішеннями можна ознайомитися в розділі «Документи».