Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

5 листопада - День працівника соціальної сфери України

 

Традиційно у першу неділю листопада ми відзначаємо професійне свято людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія – День працівника соціальної сфери.

У професії соціального працівника зосереджені всі найкращі якості людини: милосердя, чуйність, співчуття, доброта та щирість.

Ви, соцпрацівники, як ангели добра, опікуєтесяжиттєво-важливими проблемами пенсіонерів, ветеранів війни і праці, інвалідів, дітей сиріт, багатодітних сімей, самотніх літніх людей, безробітних.

На жаль, сьогодні на Ваші плечі лягла додаткова відповідальність – це турбота про тисячі переселенців, які потребують захисту, та Героїв України – учасників АТО. Низький Вам уклін за милосердя, відданість обраній справі, доброту, терпіння і любов до тих людей, які найбільше потребують Вашої опіки, захисту та підтримки.

Труд працівника соціальної сфери завжди був і буде одним з найблагородніших, адже ви служите інтересам громади, робите усе можливе, аби життя людей ставало кращим.

Соціальна праця скромна і негучна, але сповнена високого гуманізму, милосердя, душевного тепла. Суспільство змінюється, але співчуття і любов до ближнього повинні залишатися нормою нашою життя, надійною опорою для тих, хто потребує милосердя і допомоги.

З нагоди професійного свята бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров`я, сімейного благополуччя, щастя і радості, успіхів у благородній праці та Божого благословення у всіх починаннях.

З повагою – міський голова В’ячеслав Поліщук

« повернутися до списку новин