Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Зі святом вас, щирі серцем, волонтери!

 

Шановні волонтери!

Від себе особисто та Рожищенської міської ради щиро вітаю вас із Міжнародним днем волонтера!

Бути волонтером – це важлива та відповідальна місія. І для більшості з вас ця робота стала способом життя та покликанням душі.

Саме події останніх років для українців надали нового значення слову «волонтер». Сьогодні, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, саме ваша активна громадянська позиція, небайдужість та невтомна праця додають віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху.

Мені приємно сьогодні відзначити, що мешканці Рожища не залишися свого часу осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Впевнений – кожен рожищанин вніс хоча б частинку себе, своєї душі і праці у спільну мету – допомогу нашим захисникам.

Волонтери із Самооборони організували потужну структуру, працювали безоплатно, організовували машини та їздили на Схід, аби передати продукти, одяг, обладнанням та запчастинами, засобами захисту і маскування, медикаменти та побутові речі, нашим військовим.

Завдяки спільним зусиллям рожищан ми змогли забезпечити військовиків усім необхідним. Чим підтримали український дух, який неможливо здолати! Низький уклін усім небайдужим людям! Слава вам і слава Україні!

З повагою, міський голова Рожища В'ячеслав Поліщук

 

« повернутися до списку новин