Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Закликаємо рожищан вивісити прапор ОУН-УПА до Дня козацтва

 

Шановні рожищани! Напередодні Дня захисника України нагадуємо вам, про необхідність вивісити червоно-чорний прапор на флагштоках адмінбудівль поряд з державним.

Як відомо, Рожищенська міська рада під час сесійного засідання 15 лютого одноголосно ухвалила рішення про використання революційного червоно-чорного прапора ОУН на території міста біля адміністративних будівель у дні, пов'язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби української нації. 

Тому просимо усіх керівників підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань міста Рожище вивісити революційний прапор ОУН на будівлях 14 жовтня.

Зазначимо, що червоно-чорний прапор потрібно вивішувати у Дні народження Романа Шухевича, Степана Бандери, Євгена Коновальця, в річницю загибелі Романа Шухевича, у день створення ОУН, в день пам'яті жертв політичних репресій, у свято героїв, в річницю проголошення Акта визволення Української держави, в день створення УПА та УВО та День захисника України.


 

« повернутися до списку новин