Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Медичних працівників вітали з професійним святом

 

Традиційно у третю неділю червня працівники медичної галузі України відзначають професійне свято.

Із прийдешнім професійним святом медиків Рожища вітали у п’ятницю, 15 червня, в актовій залі Рожищенської ЦРЛ.

Велика вдячність пролунала на адресу медичних працівників, які знаходяться зараз на передовій, рятуючи життя наших воїнів.

Головні лікарі КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимир Мосійчук та Рожищенської ЦРЛ Віктор Редзій з теплом та щирістю відгукувалися про своїх підлеглих, про їх добрі та вмілі руки, про добро та самопожертву, душевне тепло і недоспані ночі.

Багато теплих слів вдячності за нелегку працю почули працівники від представників влади.

Зокрема, міський голови В’ячеслав Поліщук, нагородив за вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі міста, активну громадську позицію працівників КЗ «Рожищенського районного Центру ПМСД»: Наталію Карпюк (сестру медичну ЗПСМ Рожищенської АЗПСМ №1), Наталію Ткачук (реєстратора медичного Рожищенської АЗПСМ №1) та працівників Рожищенської ЦРЛ: завідувача відділенням, лікаря-педіатра Святослава Солов’я, головну медичну сестру Євгенію Росоловську та кухара Наталію Карпюк

Офіційна програма чергувалась із чудовими концертними номерами артистів Рожищенського БДТ. На сцені виступали вихованці Людмили Семери, акордеоніст Антон Новосад.

А от довів медиків до сліз методист Рожищенського БДТ Тарас Войтович. Щоправда, сльози були від сміху. Тарас Володимирович не тільки пропонував глядачам жартівливі конкурси, але й представив нову співачку – бабу Василину.


 

« повернутися до списку новин