Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Відомо, хто виступатиме на благодійному концерті в Рожищі

 

У рожищанина Руслана Лотоцького виявили онкологічне захворювання кишківника. На лікування чоловікові потрібні чималі кошти.

Аби допомогти Руслану, 10 березня, о 17 год у РД «Просвіта» відбудеться благодійний концерт «Допоможемо разом» зі збором коштів на лікування чоловіка, організований творчим об'єднанням «J-light» (митці та музиканти Волині, які залучені в  благодійних проектах - фестивалі, концерти, творчі виставки з метою збору коштів для важкохворих, - авт.).

У концертній програмі беруть участь: Госпел хор «NotaHeaven» (сучасна християнська пісня в стилі соул та госпел, аранжовані традиційні духовні твори, кавери на тему світових хітів), інструментальний Госпел-бенд «Eternity», лауреати та учасники міжнародних фестивалів та конкурсів Михайло Іващенко, Ірина Мокрушенко, Олександр Шумчук.

Також до благородної місії долучилися артисти Волинської обласної філармонії Тетяна та Роман Москаленко та наші рожищенські талановиті музиканти з Будинку дитячої творчості Ігор Літвінюк та Анжеліка Сомик.

За годину до концерту у фойє РД «Просвіта» буде працювати Виставка здорового способу життя. Ви зможете продегустувати подукти здорового харчування «Food Health». Ознайомитися з косметикою та продуктами бджолярства «Bee Produktion» та ознайомитися й придбати цікаві книги. 

Нагадуємо, перерахувати гроші на лікування Руслана Лотоцького можна на картку ПриватБанку дружини Лотоцької Ніли Миколаївни: 4731 2191 0927 4286.

« повернутися до списку новин