Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Як у Рожищі День молоді святкували

 

На цьогорічний День молоді, попри дощову погоду, рожищани вийшли цілими сім’ями. Воно й не дивно, адже з нагоди свята в місті організували низку розважальних заходів.

Різноманітні «руханки», естафети, флорбол, та показові виступи спортсменів із спортклубу «Плаза» стали запорукою гарного настрою та підсилили святкову атмосферу для винуватців свята – молоді.

Цікавими були забіги. Особливо, коли бігли матусі з маленькими дітками. Позитивних вражень не передати. «Запеклі» змагання точилися і біля славнозвісних рожищенських ведмедів, де умільці змагалися у жонглюванні м’ячем. Спробував свої сили й начальник відділу освіти та молоді Ігор Кузава.

Далі на рожищан чекала молодіжна розважальна програма «МолодьШОУ» від КЗ «Рожищенський будинок творчості» та концертна програма «Молодь єднає Україну» організована РД «Просвіта».Переможці спортивних конкурсів та учасники конкурсів від БДТ отримували гарні подарунки від Рожищенської міської ради.

Коли зайшло сонце, на дискотеці «запалював» настрій #DJTima (Андрій Тимчук) із Луцька. Усі, хто залишився розважатися на площі до кінця святкової програми, були у захваті від ритмічної музики та позитиву.

« повернутися до списку новин