Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Священики колядували для працівників міської ради

 

Різдвяні  свята  несуть із собою святковий настрій та духовне піднесення, яке спонукає людей бути добрішими і  кращими. Споконвіку існував у нашому народі гарний звичай бажати один одному   щастя, здоров'я, многих літ і всяких статків у хаті і родині.

Вже по  Святій Вечері українці починали ходити по хатах, піснями  віншували господарів та їхніх дітей і  бажали їм злагоду й достаток.

Першими оповісниками народження Христа в різдвяних обрядах у давнину були діти, які обходили ватагою багаті й бідні оселі, співаючи колядки та щедрівки. І в кожній хаті  світлішало, людям ставало легше на душі. Колядників чекали з нетерпінням, вважалося, чим більше дітей завітає до хати, тим щедрішим для її господарів буде новий рік. Колись кожна українська родина вважала  за честь, що колядники їх не обминули і прийшли привітати з Різдвом.

У величні Різдвяні дні до Рожищенської міської ради з радісною звісткою про народження Сина Божого завітали учні недільної школи храму святого великомученика ДмитріяСолунського та учасники співочого клубу «Надвечір'я». Чудові вітання для працівників міськради та міського голови В’ячеслава Поліщукалинули від благочинного району протоієрея ПетраІваничка та хору священиків Рожищенськогоблагочиння під керуванням протоієрея Сергія Савієвського

Отець благочинний бажав усім щасливого Нового року, Божої милості та миру в нашій країні, а хор священиків співав колядки та віншував присутніх зі святом.

« повернутися до списку новин