Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

У Рожищі привітали військовослужбовців з Днем Збройних Сил України

 

6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України.

Сьогодні ми є свідками відродження та змін в нашій армії й можемо з упевненістю стверджувати – вона готова показати належну обороноздатність.

Вагомий внесок у зміцнення оборони нашої країни, становлення справжнього українського війська забезпечують на місцях військові комісаріати.

Гідно здійснює свою місію і Рожищенський районний військовий комісаріат виконуючи поставлені перед ним завдання.

Слід зазначити, що багато хто з особового складу військкомату встиг побувати на Сході нашої країни беручи участь в антитерористичній операції.

З великою приємністю у цей святковий день міський голова Рожища В’ячеслав Поліщук прийшов привітати особовий склад військового комісаріату з професійним святом.

У своїй короткій, але щирій промові В’ячеслав Анатолійович подякував колективу за належну організацію роботи, віддане служіння своїй Батьківщині та вірність військовій присязі. Наголосив на особливо важливій ролі військкомату в період військової агресії, його вагомому внеску у військово-патріотичне виховання молоді, в піднесенні престижу військової професії. Усім бажав міцного здоров’я, витримки, незламного духу, надійного родинного тилу, миру та злагоди в країні. А також вручив подарунки всім працівникам військкомату.

« повернутися до списку новин