Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

«Вони загинули, щоб ми жили»

 

13 жовтня ввечері у Рожищі відбулася пам'ятна хода до Дня захисника України, організована Рожищенським районний об’єднанням учасників АТО.

Колона учасників, серед якої найголовніші – бійці АТО, люди, для яких слова честь і гідність мають найбільш у вагу, урочистою ходою зі стягом та лампадками розпочали свій маршрут від третьої міської школи, де навчався загиблий на Сході рожищанин Олександр Плоцидим, до цвинтаря, де герой знайшов свій останній спочинок.

На чолі колони демобілізовані АТОвці несли розгорнений банер із написом «Вони загинули, щоб ми жили».

З квітами та лампадками вшанувати загиблих героїв прийшов і міський голова В’ячеслав Поліщук, голова Рожищенської райради Андрій Музика та голова РДА Інна Гайворонська.

«Ця акція – данина тим, чиє життя обірвала куля снайпера на Грушевського та майдані Незалежності в Києві, тим, кого не діждали зі Сходу матері та кохані... Всім тим, хто загинув за волю та незалежність України», - зауважила секретар Рожищенського районного об’єднання учасників АТО Аліна Кривов’язюк.

На площі Незалежності усі учасники пам'ятної ходи заспівали Гімн України та рушили до кладовища, де поклали квіти та лампадки до могили перезахоронених воїнів УПА, Братської могили й могили загиблого учасника АТО Олександра Плоцидима.

 

« повернутися до списку новин