Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

У Рожищі шукають родину, яка прийме волонтера Корпусу Миру з США

 

Волонтер із Корпусу Миру допомагатиме учителям Рожищенського ліцею №4  розширювати асортимент навчальних засобів для роботи в класі, а учням – набути навичок володіння англійською мовою.

Волонтер працюватиме у Рожищі два роки. Перші три місяці своєї роботи волонтер згідно з правил та вимог Корпусу Миру має проживати в українській родині з метою кращого пізнання української культури, звичаїв та традицій.

Спільний побут та щоденне невимушене спілкування з членами родини допоможе волонтерові краще адаптуватись до місцевих умов і звичаїв та швидше опанувати українську мову.

Відтак, вітається вибір родини, що мають добру репутацію у громаді, є щиро зацікавленими у міжкультурному спілкуванні та готовими надати необхідну підтримку американському волонтерові, що починає дворічну добровільну службу для розвитку української громади і готові прийняти волонтера незалежно від віку чи статі.

Загальні вимови до помешкання є зовсім прості. Для волонтера потрібна окрема кімната, котра має бути чистою. Приймаюча родина повинна також забезпечити волонтера харчуванням, де б вони разом могли під час вечері обговорювати різні теми. Всі витрати, пов’язані з проживанням, бере на себе Корпус Миру США в Україні.

Усіх зацікавлених осіб для отримання більш детальної інформації про особливості проживання волонтера та розмір оплати просять звертатися до адміністрації Рожищенського ліцею №4.

« повернутися до списку новин