Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Юні фізики з Рожища здобули «бронзу» на обласному турнірі

 

На базі Східноєвропейського університету відбувся ХХV обласний турнір юних фізиків.

Серед 15 команд були й наші рожищани - учні Рожищенського НВК №4 Ірина Римчук й Максим Гнатченко (11 клас), Тетяна Синя (10 клас) та Богдан Яринюк (10 клас, учень Рожищенської школи №1) на чолі з вчителем Святославом Пігрухом.

Під час турніру учні розв'язували теоретичні та практичні задачі, проводили дослідження, виступали в ролях доповідачів, опонентів та рецензентів. Адже, як писав Козьма Прутков «Наука робить витонченим розум, навчання ж відточує пам'ять». 

У першому турі турніру учні здобули впевнену перемогу в команд Іваничівського НВК й Нововолинського ліцею та вийшли в другий тур змагань.

У наступному колі змагань, де йшла «запекла боротьба» серед команд з Луцького, Ратнівського, Любомльського районів та Нововолинська, юні фізики з Рожища вийшли в призери та зайняли третє почесне місце. 

Особливу вдячність члени команди висловлюють вчителям-фізикам Миколі Антонюку, Павлу Бойку, Володимиру Конашуку, Святославу Пігруху, Володимиру Фенюку. Також за допомогу в підготовці команди висловлюють подяку дирекціям Рожищенської НВК №4, Дубищенської, Ворончинської, Переспівської, Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст та районному методичному кабінету, зокрема, В'ячеславу Сидоруку та Світлані Тимчук

Вітаємо юних фізиків із перемогою та бажаємо нових перемог! 

 

« повернутися до списку новин