Про призов на строкову військову службу громадян чоловічої статі 1991-2000 років народження у квітні - травні 2018 року в Рожищенському районі

  • 880

 

НАКАЗ

ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА

РОЖИЩЕНСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

Про  призов  на  строкову військову  службу  громадян  чоловічої статі 1991-2000 років народження  

у квітні - травні 2018 року в Рожищенському районі

 

1. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" та Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 з 1 квітня 2018 року по 31 травня 2018 року проводиться призов громадян чоловічої статі на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Рожищенського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни чоловічої статі 2000 року  народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни чоловічої статі, які народилися у 1991 - 1999 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Рожище, вул. Мазепи, 108а у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути до районного військового комісаріату до 25 березня 2018 року, та мати при собі документи, які посвідчують особу.

4, Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Рожищенського району, зобов'язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов'язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

 

Військовий комісар

Рожищенського районного військового комісаріату підполковник                                                         О.В.АЛЄКСЄЄВ