Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

З Днем Святої Трійці. З Днем міста, рожищани!

 

Дорогі рожищани та гості нашого славного міста Рожище!

Щиро вітаю вас з 696 річницею Дня народження нашого міста та Днем Святої Трійці!

Кожне місто має особливий колорит і шарм, віковічну історію та свої традиції. Свято Дня народження рідного міста об’єднує усіх, незалежно від віку та професії.

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. Це свято найдорожче для кожного, бо воно наповнює ваші серця гордістю за своїх земляків.

Нині Рожище розвивається, потроху змінюється його обличчя. І все це завдяки вам, дорогі рожищани, вашій щирості, працездатності, оптимізму та наполегливості.

Разом з вами радію і я успіхам нашого міста, переживаю за його проблеми, і щиро вірю, що попри усі негаразди ми зможемо зробити його кращим, заможнішим, привабливішим. А це значить спільно працювати заради досягнення цих планів у майбутньому. Лише разом ми досягнемо успіху.

Мені хочеться висловити велику вдячність за ваше терпіння, світлий розум і роботящі руки, за безмежну любов до рідного міста. Горджуся вашим патріотизмом, твердою громадянською позицією, витримкою та одностайністю, які ви продемонстрували в часи доленосних для країни подій.

Переконаний, що всі ви й надалі будете відстоювати засади правди і високої моралі, а порозуміння, взаємна повага і підтримка між громадою та міською владою збережуться на довгі роки заради стабільності та процвітання нашого Рожища.

У ці святкові дні від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла і незборимої віри у щасливу долю нашого чудового міста. Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу громаду!

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях. А нашому місту – процвітання, злагоди і миру!

З повагою - Рожищенський міський голова В’ячеслав Поліщук

« повернутися до списку новин