Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Гідрометцентр попереджає про погіршення погодних умов

 

За даними Українського гідрометеорологічного центру, з 17 січня та протягом найближчих днів майже по всій території України відбудеться суттєве ускладнення погодних умов. Очікується посилення вітру, місцями сильні снігопади, хуртовини, утворення снігового покриву висотою до 40 сантиметрів, на дорогах ожеледиця.

За таких погодних умов підвищується ризик виникнення нещасних випадків внаслідок дорожньо-транспортних пригод та травмування людей під час пересування, основними причинами якого є падіння через незадовільний стан тротуарів, доріг (неприбраний сніг, ожеледиця, вибоїни, ями), падіння з даху бурульок, снігу, тощо.

З метою запобігання травматизму радимо не користуватися власним авто у разі погіршення погодних умов.

У випадку, якщо ви таки вирішили вирушити у подорож, пам’ятайте про безпеку на дорозі.

1. Дотримуйтеся швидкісного режиму.

2. Будьте максимально уважні та обережні. Ваші дії на зимовій дорозі повинні бути повністю контрольованими та обдуманими. Пам'ятайте що швидкий розгін, різке гальмування і різкі повороти можуть стати причиною втрати керування і заносу транспортного засобу.

3. Вмикайте фари ближнього світла. Це допоможе іншим водіям бачити ваш автомобіль.

4. Якщо сніжна буря або туман застали вас зненацька під час руху, і ви не бачите нічого далі капота автомобіля, не зупиняйтеся відразу. Для того, щоб зупинитися, потрібно вибрати правильне місце.

« повернутися до списку новин