Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Для комфортного життя: встелили бруківку та облагородили зупинку

 

Мешканці міста часто зверталися у Рожищенську міську раду з проханням упорядкувати цю територію.

Нарікали рожищани, що в дощову пору року, там не можна нормально перейти через «зебру», бо з роками асфальт просів та утворилося багато ям.

«Наразі забрали аварійний майданчик біля «Веселки», бо підприємці самі не могли її облаштувати. Депутати виділили кошти на територію, яка є у впорядкуванні міської ради, де й устелили бруківку. Нещодавно завершили вкладати бруківку біля скверу, облагородили зупинку, зробили з’їзди, аби було зручно для мам із візочками та людям на інвалідних візках виїхати на тротуар», - зазначив В’ячеслав Поліщук.

Але на цьому міська рада не планує зупинятися. За словами В’ячеслава Анатолійовича, нині тривають переговори з райспоживспілкою, аби спільно облагородили територію між сквером та супермаркетом «Колібріс». Також тут хочуть розмістити стоянку для велосипедів, відновити газон та озеленити парк.

«У Рожищі небагато скверів. І їх рано чи пізно треба довести до ладу. Тому раз почали, то маємо доробити до кінця. І братися за інші об’єкти», - зауважив міський голова.


 

« повернутися до списку новин