Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Як рожищенські діти День Святого Миколая святкували та «запалювали» головну ялинку міста

 

День Святого Миколая – чисте, світле, добре, традиційне свято, яке з нетерпінням чекають усі діти.

Для дорослих – це нагода продемонструвати свою любов, стати на деякий час добрими чарівниками, подарувати частину своєї душі. 

І щоб для маленьких рожищан воно стало дійсно чарівною казкою Рожищенська міська рада на чолі з міським головою В’ячеславом Поліщуком, заручилася підтримкою тих, хто найкраще знає, як запалити вогник щастя у дитячих серденьках – вихованців та педагогів Рожищенського БДТ.

Тож 19 грудня дзвінким сміхом, веселими новорічними піснями, запальними танцями, побажаннями добра і казки та гомоном дитячих голосів наповнився концертний зал РД «Просвіта». Вихованці та педагоги КЗ «Рожищенський будинок дитячої творчості» розповіли містичну казкову історію.

Всі присутні вирушили на пошуки Святого Миколая сторінками «Чарівної книги». Головний Ельф (Оксана Сбітнева, педагог-організатор) і його помічники (вихованці гуртка «Юні аніматори» Анастасія Філіпчук, Єлизавета Соловйова, Анна П’ятачук, Дарина Козачук) створили святкову атмосферу.

А зі сторінок «Книги» до юних містян завітали герої казок і мультфільмів: фіксик Сімка (Діана Скуба), Дюймовочка (Мар’яна Рудусь), Сніговик (Софія Мороз). Вони розважали дітвору веселими іграми, бавилися імпровізованими «сніжками», відгадували загадки та мелодії.

Коли ж з’явилася красунька Міні-Маус (Анна Мірчук) і погукала своїх подружок – то і на сцені, і у залі запанували запальні танці. І діти, і дорослі закружляли у вихорі музики, пісень, веселощів.

Навіть сумна звістка про те, що сторінка «Чарівної книги» про Святого Миколая була викрадена, сприйнялась як непорозуміння, бо ж Розбійник (Людмила Семера, керівник зразкової студії вокального та сольного співу «Зорепад») з радістю її повернув.

Цікаві конкурси, запальні новорічні хороводи, святкові пісні та море позитивних емоцій, чого тільки не було на казковому святі.

А коли дивовижне свято підходило до свого завершення, а остання сторінка казкової книги була повернена, до зали увійшов Святий Миколай (Тарас Войтович, методист Рожищенського БДТ).

Дітвора отримала солодкі гостинці від Рожищенської міської ради, які вручав усім на виході сам Святий.

Згодом усією юрбою, прямісінько з РД «Просвіта», діти та дорослі, попрямували на площу Незалежності, аби виконати найпочеснішу місію року – засвітити вогники на головній ялинці міста.

« повернутися до списку новин