Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Відбулося засідання постійної комісії міської ради

 

9 жовтня відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та правопорядку, земельної реформи, екології та раціонального використання природних ресурсів Рожищенської міської ради.

У роботі комісії взяли участь міський голова В'ячеслав Поліщук, секретар міської ради Ірина Гундир та заступники міського голови Віталій Поліщук й Олекспндр Крушевський.

На порядку денному засідання комісії депутатами міської ради  було розглянуто вісім питань, серед яких, питання про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, передачу земельних ділянок у власність, надання земельних ділянок у власність, надання дозволу на виготовлення проектів відведення та про внесення змін до Програми охорони та раціонального використання земель в місті Рожище на 2018р. 

Депутати не тільки опрацювали всі питання, а й здійснили виїзне засідання комісії для вивчення проблематики на місці, після чого внесли уточнення та пропозиції до проектів рішень, які  будуть розглянуті на засіданні чергової сесії.

« повернутися до списку новин