Де у Рожищі можна купити маски та рукавички

  • 1441

Чи можна у рожищенських аптеках купити маски та респіратори ми дізнавалися сьогодні, 6 квітня.

Задля того аби ви, рожищани, не ходили від аптеки до аптеки у пошуках найнеобхіднішого, ми  поцікавилися у місцевих мережах, що наразі є в асортименті та коли очікувати найбільш дефіцитних товарів.

У аптеці «Волиньфарм» (поблизу магазину «Барвінок») є маски за ціною 13,50 грн. Також там можна купити респіратори без клапана за 58 грн, одноразові рукавички (від 3 до 5 грн), антисептики (58 грн) та «Парацетамол» (15,50 грн). За словами фармацевтів товар їм привозять у понеділоксереду та п’ятницю. Отже, всі відсутні позиції ймовірніше будуть підвезені.

Немає масок в аптеці «Волиньфармпостач» (поблизу виконавчої служби). Кажуть, маски можливо, з'являться у четвер. В аптеці лишилися лише два респіратора без клапана за ціною 80 грн та  одноразові рукавиці (3,50 грн). Медичний товар в аптеку привозять у вівторок та четвер.

Одноразові рукавиці (від 2,50 грн) та «Парацетамол» дитячий (8,40 грн) наявний в «Добрій аптеці» (біля «ПриватБанку»). Є там і антисептики різних об’ємів: 50 мл – 60 грн, 100 мл – 70 грн, 500 мл – 150 грн. Масок та респіраторів з клапаном та без в аптеці немає. Товар оновлюється щоденно, крім неділі.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження виданого Рожищенським міським головою В'ячеславом Поліщуком у  Рожищі вводяться додаткові заходи для запобігання поширенню коронавірусу. Згідно із документом з 6 квітня усім жителям Рожища та гостям міста ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ під час дії карантину перебувати в громадських місцях без маски чи респіратора.