У Рожищі лабораторно підтвердили другий випадок захворювання на COVID-19

  • 3293

У Рожищі підтверджений другий випадок гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Як повідомили у  Штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації Рожищенського району, інфікування підтвердили у особи, яка проживає на вул. Коте Шелакадзе м. Рожище та є працівником Волинської обласної інфекційної лікарні.

Відомо, що медичне обстеження, що медичне обстеження проводилося в профілактичних цілях. У зв’язку з відсутністю симптомів захворювання  особа перебуває на самоізоляції.

Тривають невідкладні заходи з реагування щодо виявленого випадку гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 на вулиці Коте Шелакадзе міста Рожище. Проводиться епідеміологічне розслідування випадку захворювання, встановлюється коло контактних осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рожищі підтвердили перший випадок коронавірусу. ФОТО

Окрім того, станом на 10 квітня є одна особа з м. Рожище із підозрою на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, біологічні матеріали якої направлено на лабораторне дослідження. Дана особа не перебувала в колі контактних осіб мешканки по вул. Куліша м.Рожище.

Щодо першого випадку  гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 у  рожищанки епідеміологічним розлідуванням встановлено 23 контактних особи, біологічний матеріал яких було відправлено на лабораторне дослідження. Станом на 9 квітня 2020 року отримано 5 негативних результатів по контактних особах. Інші знаходяться на дослідженні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Алгоритм дій для пацієнта, якщо відчуваєте симптоми COVID-19.