Як рожищанам оплатити комунальні послуги не виходячи з дому. ІНСТРУКЦІЯ

  • 597

Рожищани можуть скористатися новим сервісом від Приват24 й сплачувати рахунки зручним способом за допомогою своєї картки Visa або MasterCard, не виходячи з дому.

Щоб скористатись послугою, достатньо лише перейти на сайт Приватбанку за посиланням https://privatbank.ua, у блоці «Швидко оплатити» вибирати розділ «Комунальні та інші види платежів», ввести назву свого міста (Рожище) та вибрати комунальне підприємство, куди збираєтеся перерахувати кошти та ввести реквізити. 

Здійснити оплату можна з допомогою будь-якої банківської картки, незалежно від банку. Таким методом сплатити за комуналку можна й іншим людям, фактично виступивши в ролі касира банку, – своїм рідним чи близьким - ввівши їхню адресу і оплативши зазначену суму.

Новий сервіс зручний тим, що не потребує витрат часу на реєстрацію в системі чи будь-якої ідентифікації, або здійснення платежів кожному комунальному підприємству окремо, все відбувається оперативно, легко і швидко, доступно кожному за наявності Інтернету. При цьому і комісія за оплату послуг буде мінімальною. Таким чином вам не потрібно зайвий раз виходити на вулицю в час карантину, оплату комуналки легко здійснити з дому, як з телефону, так і з комп’ютера. Головне, щоб був доступ до Інтернету.

Своєчасна оплата убезпечує вас і ваших близьких від проблем із наданням комунальних послуг.