Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Ззвернення депутатів Рожищенської міської ради до Президента України Петра Порошенка, Верховної Ради України щодо звільнення з посади Генерального Прокурора України Луценка Ю.В.

 

Шановні депутати Верховної ради України та пане Президенте України!

Ми, депутати Рожищенської міської ради Волинської області, звертаємось до Вас, щодо якнайшвидшого та конструктивного реагування на останні події в країні, які суттєво збурюють суспільство, підривають довіру народу до органів державної влади та дискредитують Україну серед світового співтовариства. 

В останній час світова спільнота стала свідком численних безпрецедентних фактів, що завдають удару демократії в Україні та прагненню її народу до європейських цінностей та свободи, а саме: наступ Генеральної прокуратури на антикорупційні органи, намагання їх дискредитації та знищення, репресивні та незаконні дії щодо опонентів влади.

Самі факти злочинного викриття таємних агентів НАБУ, спроба усунути будь якими способами від керівництва цього органу А. Ситника, вкрай непрофесійні дії, часом навіть абсурдні звинувачення в бік опонентів влади є яскравим прикладом повного згортання боротьби з топ корупцією в Україні та розправи діючої влади з опозицією. 

Руйнування незалежних антикорупційних органів, спроба їх підпорядкування верхівці влади та розправа над політичними опонентами – це прямий крок до узурпації влади та встановлення авторитарного режиму. Така ситуація є неприпустимою в Україні, як державі, що вже стала на шлях реалізації європейських та світових демократичних цінностей. Більше того, вона може призвести країну до непередбачуваних катастрофічних наслідків. Оскільки ініціатором цих дій є Генеральна Прокуратура, а Генеральний Прокурор, являється їх натхненником і публічно намагається виправдати правовий нігілізм та кричущий непрофесіоналізм.

Враховуючи вищевикладене, а також значний негативний суспільний резонанс, викликаний згаданими подіями, для забезпечення неухильного виконання державними органами і посадовими особами Конституції України, норм чинного законодавства, з метою захисту інтересів держави, прав людини та громадянина та формування демократичного суспільства, просимо:

Розглянути питання щодо звільнення з посади Генерального Прокурора України Луценка Юрія Віталійовича за згодою Верховної Ради у відповідності до Статті 131-1 Конституції України

 

Прийнято на двадцять восьмій позачерговій

сесії міської ради сьомого скликання

«22»  грудня 2017 року, рішення № 28/4

« повернутися до списку новин