Відшумів творчий ювілей Рожищенського будинку дитячої творчості. ФОТОРЕПОРТАЖ

  • 900

2 грудня у приміщенні РД «Просвіта» відбулося яскраве свято з нагоди 65-річчя відкриття і початку роботи Будинку дитячої творчості та 100-річчя позашкільної освіти України..

В усі часи цей заклад був і залишається осередком культури, улюбленим місцем навчання. Місцем, де панує атмосфера щирості, доброзичливості, співдружності та натхнення.

За 65 років заклад пережив чимало гарних та цікавих подій. Багато хто з рожищан та мешканців району пройшов тут школу творчості, а вже сьогодні сюди приходять їх діти, онуки, а в декого і правнуки.

Уже більш, як півстоліття колектив закладу та всі вихованці щоденною кропіткою працею бережуть і примножують традиції українського народу.

Приємно, що колектив Рожищенського БДТ – дружна, співуча, творча, музична родина. Де всі підтримують один одного і щиро радіють сценічним успіхам та визнанню кожного.

У цей святковий день побажати іменинникам довгі-довгі роки процвітання прийшло багато людей, посадовців, вихованців та їх батьків.

Миру, радості, творчого неспокою зичив колективу Рожищенського БДТ й міський голова В’ячеслав Поліщук. Разом з тим, привітав нову очільницю закладу Оксану Максимюк, побажав їй натхнення та завзятості, гідно продовжити справу своєї талановитої попередниці Лілії Петрусевич та вручив Подяку колективу за активну участь в громадському та культурному житті міста й цінні подарунки.

Після урочистостей рожищани й гості свята переглянули яскраві виступи вихованців та педагогів закладу.

Атмосфера творчості, гармонії та любові, створена злагодженою та чіткою роботою колективу, панувала в залі упродовж всього святкового вечора. Діти та викладі, як завжди, дивували новими креативними номерами. А як запалювали цього дня батьки! Це треба було бачити! Особливою родзинкою свята стала запальна "циганочка" у виконанні матусь вихованців закладу.

Будинок дитячої творчості переступ 65 сходинку свого «життя» і розпочав новий відлік творчої біографії колективу, вихованці якого здобули визнання не лише в Україні, а й на міжнародних конкурсах та фестивалях.

Сьогодні найбільша нагорода для педагогів БДТ – це визнання учнями, батьками та громадськістю авторитету того закладу, де вони працюють, якому щодня віддають частинку себе, свого серця. І черговий творчий ювілейний захід довів – це визнання педагоги закладу мають!

ФОТО: Володимира КОВАЛЮКА