Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Рожищани, які не прочистять димоходи можуть лишитися без газу

 

До 29 грудня у житлових будинках Рожища слід перевірити та прочистити димові і вентиляційні канали.Якщо у «Волиньгаз» вчасно не надійдуть відповідні акти про стан димових і вентиляційних каналів у житлових будинках, обіцяють відключати їх від газопостачання.

Відсутність належної тяги в димових та вентиляційних каналах ставить під загрозу життя та здоров’я громадян, які користуються природним газом, так як продукти згорання газу, при визначених концентраціях в приміщенні, згубно впливають на організм людини, чого не відбувається при належній вентиляції приміщень та належному відводі продуктів згорання в димоходи.

Перевірка і прочищення димових та вентиляційних каналів повинні виконуватися спеціалізованою організацією, яка має дозвіл на виконання цих робіт центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю. У райцентрі перевірку здійснюєРожищенське ПЖКГ.

З огляду на вищевказане, та з метою забезпечення безпечної експлуатації систем газопостачання, рекомендуємо власникам (балансоутримувачам, або орендарям) житлових будинків надати в Ківерцівське відділення ПАТ «Волиньгаз»  Акти перевірки димових та вентиляційних каналів до 29 грудня 2017 року.

« повернутися до списку новин