Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Про скликання 24 сесії міської ради

 

Запрошуємо Вас взяти участь в позачерговому засіданні двадцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання 26 вересня 2017 року об 11.00 годині у залі засідань міської ради зі слідуючим порядком денним:

1. Про порядок денний двадцять четвертої  сесії сьомого скликання. (Доп. Поліщук В.А.)

2. Про внесення змін до рішення міської ради від  30 грудня 2016 року №  15/2 «Про міський  бюджет на 2017 рік»  (Доп. Попова І.С.)

3. Про внесення змін до Програми «Благоустрій міста – 2017». (Доп. Попова І.С.)      

4. Про внесення змін до Програми підтримки та збереження об’єктів і майна комунальної власності територіальної громади міста Рожище на 2017 рік. (Доп. Попова І.С.)

5. Про затвердження Програми утримання мереж електропостачання багатоквартирних житлових будинків,що перебувають в управлінні підприємства житлово-комунального господарства на 2017 – 2019 роки. (Доп. Лукасевич І.М.)

6. Про стан готовності комунальних підприємств до роботи в осінньо – зимовий період 2017-2018 років. (Доп. Лукасевич І.М.)

7. Про затвердження концесійного  договору. (Доп Поліщук В.О.)

8. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, передачу земельних ділянок у власність по м. Рожище (Доп. Данилюк О.О.)

9. Про внесення змін у рішення міської ради від 22.02.2011р. № 6/29 щодо включення земельних ділянок до переліку вільних земельних ділянок для продажу права оренди (власність), шляхом проведення земельних торгів у формі аукціону в м. Рожище (Доп. Данилюк О.О.)

10. Про надання дозволу на розроблення детальних планів території по м. Рожище (Доп. Данилюк О.О.)

11. Про надання дозволу на розроблення комплексних схем розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності по м. Рожище (Доп. Данилюк О.О.)

12. Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  по м. Рожище (Доп. Данилюк О.О.)

13. Про погодження меж земельних ділянок по м. Рожище (Доп. Данилюк О.О.)

14. Про затвердження розпоряджень міського голови, прийнятих в міжсесійний період. ( Доп. Гундир І.О.)

15. Різне

« повернутися до списку новин